Inspiracje

Z nami odnajdź swój styl

Zastanawiasz się nad zmianą drzwi lub nadszedł najwyższy czas remontu i szukasz drzwi pasujących do Twojego wnętrza. Zapoznaj się z naszymi pomysłami dopasowania drzwi. Znajdź swój styl z produktami Esstilo.

Zastosowany w aranżacji kolor  Dąb Naturalny jest doskonałą bazą do każdego stylu wnętrzarskiego. Proponowany wzór i kolor jest uniwersalny i ponadczasowy, a czarna szyba w skrzydle dodaję mu  nowoczesności. Ciepłe neutralne barwy nadają wnętrzu przytulności i naturalności. Proponowane skrzydło, doskonale odnajdzie się w aranżacji w stylu loft. Czarna szyba doda pomieszczeniu charakteru i wyrazistości. 

Model drzwi: VIVO DĄB NATURALNY Z CZARNĄ SZYBĄ

Lamele jedna z najnowocześniejszych form dekoracji ściennych. Możesz je zamontować zarówno na ścianie, jak i na suficie. Montaż lameli jest prosty i szybki, dzięki czemu możesz wykonać  go samodzielnie. Zamontowane lamele nadadzą Twojemu wnętrzu charakteru i przytulności. Niezwykły klimat, wyciszenie i wygłuszenie, to wszystko co osiągniesz dzięki zastosowaniu lameli dekoracyjnych. Przedstawiona forma dekoracji ściennych pasuje do każdego pomieszczenia. Salon, kuchnia, a może sypialnia? Wszędzie tam, gdzie masz możliwość i potrzebę zmiany wnętrza – montaż lameli pozwoli Ci uzyskać natychmiastowy efekt.

Akcesoria: Lamele dekoracyjne

Łazienka cała w bieli. Biel może być doskonałym tłem do ciekawej aranżacji. Dzięki zastosowanym dodatkom, możesz stworzyć aranżację w dowolnym stylu. Łazienka jest pomieszczeniem wyjątkowym ze względu na swe przeznaczenie. To strefa domu, w której, podobnie jak  w sypialni, powinieneś czuć się wyjątkowo dobrze i komfortowo. Nasza propozycja, która idealnie wpasuje się białą łazienkę to skrzydło Irys w białym kolorze. Możesz zastosować w nim lustro, zamiast wypełnienia, co pozwoli Ci optycznie powiększyć pomieszczenie, a zarazem zaoszczędzić miejsce.

Model drzwi: IRYS

Zapisz się do newslettera

Jeżeli stoisz właśnie przed wyborem drzwi. Rzuć okiem na nasze propozycje!