O firmie

Drzwi w Twoim stylu

Marka Esstilo istnieje na polskim rynku już od 5 lat. Przez ten czas zdobyliśmy uwagę i zaufanie najbardziej wymagającego klienta. Od początku istnienia, firma Intravita, kieruje swoje działania w stronę nowoczesnych rozwiązań, mając świadomość, potrzeb dzisiejszego klienta. Najwyższej jakości surowiec, stanowi tu podstawę produktu godnego zaufania.

Stworzenie marki Esstilo miało na celu wprowadzenie na rynek skrzydeł i ościeżnic w oryginalnym wzornictwie i szerokich możliwościach kompozycyjnych, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen. Dzięki czemu modne drzwi i ościeżnice mogą cieszyć oko i stanowić ozdobę domu każdego.

Nowoczesne technologie, jakie stosujemy przy produkcji artykułów z naszej oferty, pozwalają nam na uzyskanie efektu w postaci drzwi i ościeżnic solidnych, wytrzymałych i godnych polecenia. Nie bez znaczenia jest również estetyka wykonania każdego z elementów. To właśnie jakość wykonania sprawia, że produkt spełnia oczekiwania każdego, świadomego, klienta.

Misją naszej firmy jest dostarczenie doskonałego produktu w możliwie najkrótszym czasie. Szybki rozwój i liczne inwestycje w park maszynowy, umożliwiają nam błyskawiczne dostosowanie oferty do aktualnie panujących światowych trendów.

Pobierz katalog Esstilo

Zapoznaj się z naszą ofertą. Szukasz drzwi modnych, wytrzymałych, solidnych i w przystępnej cenie? Esstilo łączy wszystkie te cechy w każdym ze swoich produktów.

Oferta Esstilo

Linia basic

Szukasz drzwi do nowej aranżacji, drzwi modnych, drzwi solidnych? Mamy dla Ciebie szeroki wachlarz możliwości wyboru. Drzwi mogą być pięknym tłem dla Twojej aranżacji lub też stanowić jej główną ozdobę. Linia Basic to zbiór wielu modeli w bardzo bogatej gamie kolorystycznej.

Linia invest

Drzwi do tzw. zadań specjalnych. Szukasz drzwi wewnętrznych wejściowych do mieszkania lub do budynku użyteczności publicznej, a może potrzebujesz drzwi dźwiękoszczelnych? Linia Invest, dzięki zastosowanym wzmocnieniom oraz zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne zapewni Ci to, czego szukasz.

Ościeżnice

Odpowiednio dobrana ościeżnica to podstawa idealnie prezentujących się drzwi. Do każdego modelu drzwi Esstilo rekomendujemy odpowiadającą im ościeżnice, z którą stanowi zgrany duet. W zależności od potrzeb dostępne są: ościeżnice stałe, regulowane, bezprzylgowe oraz ościeżnice w wersji tunel.

Wykończenia

Zastanawiasz jak połączyć wszystkie elementy aranżacji w jedną całość? Odpowiednio dobrane lamele dekoracyjne oraz listwy przypodłogowe ułatwią Ci to zadanie.

Akcesoria

W naszej ofercie znajdziesz także: klamki do drzwi, nakładki na zawiasy, szyldy oraz wkładki do zamków. Teraz będziesz mógł się cieszyć kompletnym zestawem drzwi z ościeżnicą.

Poznaj nas od środka

Zapisz się do newslettera

Jeżeli stoisz właśnie przed wyborem drzwi. Rzuć okiem na nasze propozycje!