Drzwi ramowe

Linia Basic

Drzwi wewnętrzne modułowe przylgowe i bezprzylgowe charakteryzują się masywną i innowacyjną konstrukcją z litego MDF-u, a także nowoczesnym i ciekawym wzornictwem. Każdy z modułów skrzydła, oklejony jest z należytą starannością bez widocznych miejsc połączeń okleiny. Elementy są solidnie połączone tworząc trwałą i stabilną konstrukcję skrzydła. Drzwi wewnętrzne modułowe to nowa generacja drzwi o solidnej konstrukcji, starannym wykonaniu i szerokich możliwościach kompozycyjnych. Bardzo bogata oferta kolorystyczna i szeroki wybór modeli sprawią, że drzwi wewnętrzne Esstilo wpasują się w każde wnętrze.

Irys biały drzwi

Zalety drzwi wewnęrznych modułowych

Konstrukcja

Skrzydło modułowe z pełnej płyty MDF, okleinowane folią dekoracyjną. Górny ramiak zabezpieczony metodą Touchwood. System przylgowy lub bezprzylgowy. Szerokość ramiaka 138mm.

Okucia

Trzy zawiasy dwuczopowe regulowane wkrętem cynk srebrny.      W drzwiach wewnętrznych przylgowych dostępny jest zamek        w wersji na klucz, wkładkę patentową, oszczędnościowy oraz łazienkowy. Natomiast w drzwiach wewnętrznych bezprzylgowych zamek magnetyczny na klucz, wkładkę patentową, oszczędnościowy lub łazienkowy. Trzy ukryte zawiasy w skrzydle bezprzylgowym.

Zapisz się do newslettera

Jeżeli stoisz właśnie przed wyborem drzwi. Rzuć okiem na nasze propozycje!