Systemy

Innowacyjne rozwiązania systemowe

System, pojęcie każdemu dobrze znane, to zestaw elementów funkcjonujących jako jedna całość. Mając na uwadze, iż nie raz jest konieczność zastosowania rozwiązań nietypowych, przygotowaliśmy dla Ciebie klika ciekawych propozycji. Na pewno każde z nich znalazło by zastosowanie w Twoim domu.

Systemy przesuwne są bardzo dobrym rozwiązaniem w momencie, gdy nie masz na tyle miejsc, aby zamontować drzwi w klasycznej rozwiernej formie. Skorzystaj z tej opcji również gdy, wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni wiele by Ci ułatwiło. W naszej ofercie system Loft, system naścienny przesuwny: pojedynczy i podwójny. System naścienny kasetowy, czyli tzw. chowane w ścianę.

System ukryty Esstilo Pro– ukryte w ścianie drzwi z niewidoczną ościeżnicą. Drzwi można pomalować na taki sam kolor jak ściany, lub pokryć je tapetą dla ciekawszego efektu.

System drzwi dwuskrzydłowych to drzwi w tradycyjnej formie rozwieranej, ale przy zastosowaniu dwóch sztuk skrzydeł. Zastosuj go gdy chcesz nadać eleganckiego charakteru Twojemu pomieszczeniu. Ma on też szczególne zastosowanie, gdy konieczne jest szersze przejście.  

Masz ograniczoną ilość miejsca lub potrzebujesz niezwykłego efektu? Wybierz, który z systemów spełni Twoje oczekiwania i ciesz się jego funkcjonalnością.

Zapisz się do newslettera

Jeżeli stoisz właśnie przed wyborem drzwi. Rzuć okiem na nasze propozycje!