Linia Basic

Drzwi wewnętrzne modułowe przylgowe i bezprzylgowe charakteryzują się masywną i innowacyjną konstrukcją z litego MDF-u, a także nowoczesnym i ciekawym wzornictwem. Każdy z modułów skrzydła, oklejony jest z należytą starannością bez widocznych miejsc połączeń okleiny. Elementy są solidnie połączone tworząc trwałą i stabilną konstrukcję skrzydła. Drzwi wewnętrzne modułowe to nowa generacja drzwi o solidnej konstrukcji, starannym wykonaniu i szerokich możliwościach kompozycyjnych. Bardzo bogata oferta kolorystyczna i szeroki wybór modeli sprawią, że drzwi wewnętrzne Esstilo wpasują się w każde wnętrze.

Irys biały drzwi

Zalety drzwi wewnęrznych modułowych

Konstrukcja

Skrzydło modułowe z pełnej płyty MDF, okleinowane folią dekoracyjną. Górny ramiak zabezpieczony metodą Touchwood. System przylgowy lub bezprzylgowy. Szerokość ramiaka 138mm.

Okucia

Trzy zawiasy dwuczopowe regulowane wkrętem cynk srebrny.      W drzwiach wewnętrznych przylgowych dostępny jest zamek        w wersji na klucz, wkładkę patentową, oszczędnościowy oraz łazienkowy. Natomiast w drzwiach wewnętrznych bezprzylgowych zamek magnetyczny na klucz, wkładkę patentową, oszczędnościowy lub łazienkowy. Trzy ukryte zawiasy w skrzydle bezprzylgowym.

Modele drzwi

Alero
Bono
Carmen
Caruso
Ego
Esstilo
Evita
Vivo
Verte
Trento
Toledo
Tirana
Taurus
Taro
Taro Pro
Negro
Mizar
Milton
Luca
Katania
Irys
Graso
Fogo
Fogo Pro
Evita