Ościeżnice

Ościeżnica to podstawa drzwi

W ofercie Esstilo znajdziesz ościeżnice stałe i regulowane w bardzo wielu typach i bogatej kolorystyce.

Ościeżnica to punkt wyjścia, atrakcyjne wyglądających drzwi. Dzięki odpowiednio dobranej ościeżnicy samo wykończenie otworu w murze jest zapowiedzią ciekawej i estetycznie wyglądającej całości.

Ościeżnice stałe

Ościeżnice stałe możesz zastosować je tam, gdzie nie jest wymagana regulacja w zakresie przekroju ściany. Po zamontowaniu tego typu ościeżnicy, warto uzupełnić widoczne miejsca łączeń ościeżnicy ze ścianą, proponowanymi elementami wykończeniowymi tj. opaska maskująca czy ćwierćwałek.

Ościeżnice panelowe przylgowe

Ościeżnice panelowe przylgowe, bardziej znane jako ościeżnice regulowane, dzięki posiadanej opcji regulacji pozwolą Ci na idealne dopasowanie ich do ściany. Każda z tego typu ościeżnic posiada w swojej konstrukcji elementy wykończeniowe w postaci opasek kątowych. Dostępny z opaską kątową o szerokości 60 mm (OR) oraz o szerokości 80 mm (OW).

Korpus składa się z płyty MDF o grubości 22mm. Część czołową i część regulacyjną stanowią płaskie opaski kątowe. Produkt pozwala na zmianę szerokości w zakresie 40mm, a różne zakresy regulacji pozwalają na osadzenie jej w murze o grubości 80mm do 500 mm.

Ościeżnice panelowe przylgowe w wersji OR i OW 90° element bazy z belką górną łączy się pod kątem 90stopni.

Ościeżnice panelowe bezprzylgowe

Ościeżnice panelowe bezprzylgowe dedykowane są skrzydłom bezprzylgowym. Jeżeli zależy Ci, aby zawiasy w drzwiach nie były widoczne, a drzwi idealnie licowały się z powierzchnią ściany to właśnie tego typu ościeżnicy potrzebujesz. 

Korpus składa się z płyty MDF o grubości 22mm. Część czołową i część regulacyjną stanowią płaskie opaski kątowe. Produkt pozwala na zmianę szerokości w zakresie 40mm a różne zakresy regulacji pozwalają na osadzenie jej w murze o grubości 96mm do 516.

Ościeżnice panelowe bezprzylgowe w wersji ORB i ORB 90° element bazy z belką górną łączy się pod kątem 90stopni.

Tunele panelowe

Tunel panelowy to standardowy typ ościeżnicy panelowej przylgowej, czyli  regulowanej w wersji tunel. Oznacza to brak zamontowanych zawiasów oraz wejścia na zamek. Ten typ ościeżnicy, nie posiada również uszczelki. Stanowi on dekoracyjną obudowę muru, może też być opcją obudowy ściany do systemu przesuwnego naściennego.  Dostępny z opaską kątową o szerokości 60 mm (OR) oraz o szerokości 80 mm (OW).

Korpus składa się z płyty MDF o grubości 22mm. Część czołową i część regulacyjną stanowią płaskie opaski kątowe. Produkt pozwala na zmianę szerokości w zakresie 40mm, a różne zakresy regulacji pozwalają na osadzenie jej w murze o grubości 80mm do 500 mm.

Tunel panelowy w wersji Tunel TR i TW 90° element bazy z belką górną łączy się pod kątem 90°.

Zapisz się do newslettera

Jeżeli stoisz właśnie przed wyborem drzwi. Rzuć okiem na nasze propozycje!