Wykończenia

Nadaj spójności swojej aranżacji!

Lamele i listwy przypodłogowe to nasza propozycja na uzupełnienie planowanej aranżacji. Dekoracja, jaką stanowią lamele, potrafi zdziałać bardzo wiele w wystroju wnętrza. Listwy przypodłogowe, odpowiednio dobrane kolorystycznie, skutecznie podkreślą dbałość o wszystkie elementy kompozycji.

Lamele na ścianie

Lamele dekoracyjne

Lamele na ścianę to ponadczasowe i oryginalne elementy dekoracji każdego wnętrza. Lamele w sypialni, lamele w salonie, a może w przedpokoju? Wszędzie tam, gdzie tylko masz możliwość ich wyeksponowania. Lamele są niezwykle dekoracyjne, a przede wszystkim proste w montażu. To idealne rozwiązanie na wykończenie ścian i sufitów.

Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe zapewniają nam ochronę podstawy ściany przed obiciem, pozwalają na ukrycie miejsca łączenia ściany z podłogą, jak również stanowią element dekoracyjny. Kolory listew, które są do wyboru  w naszej ofercie, dadzą Ci możliwość możliwość stworzenia idealnego połączenia opaski drzwiowej i listwy przypodłogowej przy zastosowaniu tego samego koloru. Dzięki czemu uzyskasz unikalny design w Twoim pomieszczeniu.

Zapisz się do newslettera

Jeżeli stoisz właśnie przed wyborem drzwi. Rzuć okiem na nasze propozycje!